2000₺ ÜZERİNDE ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BİZDEN PARÇASEPETTE AYRICALIKLARINI KAÇIRMAYIN 2000₺ ÜZERİNDE ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BİZDEN PARÇASEPETTE AYRICALIKLARINI KAÇIRMAYIN 2000₺ ÜZERİNDE ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BİZDEN PARÇASEPETTE AYRICALIKLARINI KAÇIRMAYIN 2000₺ ÜZERİNDE ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BİZDEN PARÇASEPETTE AYRICALIKLARINI KAÇIRMAYIN

Bosch Hyundai I20 Silecek Takımı 2008-2020 Bosch Eco

  • Ürün Kodu: i20-silecek-takım
  • Marka: BOSCH
  • Kategori: SİLECEKLER
  • 239,90 TL
  • 19,99 TL 'den başlayan taksitlerle
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
PARÇASEPETTE GÜVENCESİ İLE ;

Hyundai İ20 Ön Silecek Takımı Bosch Eco Set

 

2008-2020 Yılları Arasındaki Araçlara Uygundur.
Kutu İçerisinde 2 Adet (Sağ- Sol) Ön Silecek Bulunmaktadır.
Üzerinde Bulunan Orijinal Aparatı İle Aracınıza Kolaylıkla Takılabilir.

Sürücü Silecek Ölçüsü : 600 Mm.

Yolcu Silecek Ölçüsü : 400 Mm.

 

Bosch Eco, Aeroeco, Aerotwın Plus Ve Aerotwın Set Silecek Takımı Özellikleri

 

Bosch Eco: Sağlam Metal Süpürge Sistemine Sahip, Uzun Ömürlü Ve Dayanıklı Üründür. Grafit Kaplamalı Doğal Silecek Lastiği Sayesinde Titiz Ve Kusursuz Silme Sağlar. Çengelli Tip Silecek Kullanan Araçlara Uygundur. Aracınıza Uyumlu Ölçülerde Silecekleriniz Tarafımızca Set Oluşturularak Sizlere Sunulmaktadır.

 

Bosch Aeroeco: Muz Tipi Sileceklerin Üst Seviye Ürünüdür. Kutunun Üzerinde Bulunan Farklı Aparatlar Sayesinde Aracınıza Kolaylıkla Montajı Yapılabilir. Aracınıza Uyumlu Ölçülerde Silecekleriniz Tarafımızca Set Oluşturularak Sizlere Sunulmaktadır.

 

Bosch Aerotwın Plus: Muz Tipi Silecek Serisinin En Üst Seviye Ürünüdür. Aerotwin Silecekler Yüksek Hızlarda Bile Güvenilir Bir Performans Gösterir. Aerodinamik Dizaynı Zor Hava Şartlarında Bile Size En İyi Görüşü Garanti Eder. Özel Tasarımlı Gergi Şeridi Camın Her Noktasında Kusursuz Silme Kalitesi Sağlar. Kutunun İçerisinde Bulunan Farklı Aparatları Sayesinde Aracınıza Kolaylıkla Montajını Yapabilirsiniz. Aracınıza Uyumlu Ölçülerde Silecekleriniz Tarafımızca Set Oluşturularak Sizlere Sunulmaktadır.

 

Bosch Aerotwın Set: Muz Tipi Silecek Serisinin En Üst Seviye Ürünüdür. Aerotwin Silecekler Yüksek Hızlarda Bile Güvenilir Bir Performans Gösterir. Aerodinamik Dizaynı Zor Hava Şartlarında Bile Size En İyi Görüşü Garanti Eder. Özel Tasarımlı Gergi Şeridi Camın Her Noktasında Kusursuz Silme Kalitesi Sağlar. Aerotwin Plus? Tan Farklı Olarak Araca Özel Montaj Aparatı Sileceğin Üzerindedir Ve Hiçbir İşlem Gerektirmeden Kolaylıkla Aracınıza Montajını Sağlarsınız. Bir Kutu İçerisinde Sağ-Sol Takım Olarak Sizlere Sunulmaktadır.

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...